Ulrika Kovářová

Cesta k Sobě

6. – 8. říjen 2023 | Antarik Beskydy

Náš třetí pobyt Cesty k Sobě je na téma podvědomí. Naše podvědomí z velké části ovlivňuje naše chování, volby, a přesvědčení o tom, čeho můžeme dosáhnout a čeho ne. Podle těchto přesvědčení se poté tvoří realita kolem nás. 

Tento víkend budeme prozkoumávat jaké vzorce v sobě máme nastavené a jestli jsou přínosné pro nás a reflektují kvalitu života tak, jak bychom chtěli.

Budeme pracovat s kundalini meditacemi, ale i dalšími cestami jako je například EFT a hypnóza.

V ceně pobytu

4x lekce jógy
2x ženské kruhy
1x workshop
1x vstup do sauny
Ubytování na 2 noci
Plná penze
+ BALÍČEK S PŘEKVAPENÍM NA TÉMA DETOX
Cena: 4 850 Kč

Pro rezervaci nebo dotazy nás kontaktujte na ulrikakovarovaterapie@gmail.com

Budeme se na Vás těšit.

Ulrika

Ulrika je certifikovaná koučka a průvodkyně životem. Svým klientům pomáhá s vyčištěním emočních bloků z minulosti, rodičovstvím, osobní růstem, seberozvojem a dalšími tématy.

Její dlouhodobý zájem o psychologii a psychosomatiku ji přivedl ke studiu speciální pedagogiky, montessori přístupu ve vzdělávání dětí až po individuální práci s klienty jako mentor a kouč. 

V osobním rozvoji se aktivně učí o zdravém životním stylu, praktikuje jógu, ajurvédu a miluje cestování s rodinou. 

Linda

Lindina cesta začala před 10ti lety na první hodině jógy. Od té doby se ponořila do spirituality a holistického sebe-rozvoje. Dneska Linda učí kundalini jógu, učí ženy jak vytvořit bezpečný prostor pro je samotné i ostatní (např. ženské kruhy) a také působí jako mentorka a kreativní konzultantka pro ženy v byznyse.

Lindin přístup je založený na tom, že bere v potaz dnešní rytmus života v kombinaci se starými tradičními praktikami ze kterých čerpá (například kundalini, hinduism, ajurvéda, čtvrtá cesta od Gurujieva, EFT, atd..). V tomto přístupu našla zlatý střed, který udržuje v rovnováze nejen ji, ale i její klienty.