Ulrika Kovářová

Cesta k Sobě

22. – 24. březen 2024 | Antarik Beskydy

Doby, kdy jsme hledali naši pravdu mimo nás, jsou pryč. Vše co potřebujeme, je vždy v nás. Jenže ono se to snadněji řekne, než udělá, když jsme se celý život snažili uspokojit naše rodiny, kolegy a celkově zapadnout do společnosti.

Přesně proto jsme vytvořily a naplánovaly pobyt ,,Cesta k Sobě”. Najdeš zde prostor a čas spojit se sama se sebou, pročistit si hlavu a najít podporu jak v nás, tak v kolektivu žen, které jsou na stejné cestě jako ty.

Náš čtvrtý pobyt Cesty k Sobě je na téma nového startu. Změna ročních období zrcadlí i změnu v nás samotných. Jaro je taky začátkem nového astrologického roku a ve spoustě z nás se i probouzí nová a nabuzená energie po zimě. S touhle svěžejší a jemnější energií si tedy nastavíme kurz a směr toho jak se chceme cítit po zbytek roku. K tomu budeme pracovat s Kundalini meditacemi a yogou, vizualizací a dalšími praktikami které podporují vnitřní transformaci.

V ceně pobytu

4x lekce jógy
2x ženské kruhy
1x workshop
1x vstup do sauny
Ubytování na 2 noci
Plná penze
Cena: 4 500 Kč

Pro rezervaci nebo dotazy nás kontaktujte na ulrikakovarovaterapie@gmail.com

Budeme se na Vás těšit.

Ulrika

Ulrika je certifikovaná koučka a průvodkyně životem. Svým klientům pomáhá s vyčištěním emočních bloků z minulosti, rodičovstvím, osobní růstem, seberozvojem a dalšími tématy.

Její dlouhodobý zájem o psychologii a psychosomatiku ji přivedl ke studiu speciální pedagogiky, montessori přístupu ve vzdělávání dětí až po individuální práci s klienty jako mentor a kouč. 

V osobním rozvoji se aktivně učí o zdravém životním stylu, praktikuje jógu, ajurvédu a miluje cestování s rodinou. 

Linda

Lindina cesta začala před 10ti lety na první hodině jógy. Od té doby se ponořila do spirituality a holistického sebe-rozvoje. Dneska Linda učí kundalini jógu, učí ženy jak vytvořit bezpečný prostor pro je samotné i ostatní (např. ženské kruhy) a také působí jako mentorka a kreativní konzultantka pro ženy v byznyse.

Lindin přístup je založený na tom, že bere v potaz dnešní rytmus života v kombinaci se starými tradičními praktikami ze kterých čerpá (například kundalini, hinduism, ajurvéda, čtvrtá cesta od Gurujieva, EFT, atd..). V tomto přístupu našla zlatý střed, který udržuje v rovnováze nejen ji, ale i její klienty.